Nanotechnologie
na ochranu povrchů
Menu
604 723 723
Po - Pá: 9:00 - 15:00
Menu
Nevíte si rady?
tak to zobraz tady
+420 604 723 723 (Po - Pá: 9:00 - 15:00) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. O nás

O nás

Český vynález

PIKATEC je ryze česká technologická společnost - sami si zastřešujeme vše od vývoje přes výrobu až po expedici našich produktů, všechny tyto činnosti probíhají na území České republiky. 

S Technickou univerzitou v Liberci spolupracujeme na vývoji nanotechnologií na ochranu nejrůznějších povrchů vně i uvnitř automobilů, v domácnostech, na lodích i v průmyslových objektech. Naše přípravky vytvoří na svrchní části materiálů velice tenký a tvrdý neviditelný film, který je chrání před zničením.  Tento film je navíc tak hladký, že brání usazovaní nečistot na povrchu. Přípravky tedy Vaše předměty nejen ochrání a prodlouží tím životnost Vašeho majetku, ale také Vám velice usnadní úklid nebo mytí automobilu.

Reference

Nanotechnologie PIKATEC je prověřena těmi nejextrémnějšími podmínkami. Za všechny jmenujme například jeden z nejnáročnějších automobilových závodů na světě Dakar, kde přípravky chrání před poškozením a nečistotami chladící vrtule či sklo závodního vozu Martina Macíka.

Účinnost politur je na tak vysoké úrovni, že dokáže zabránit korodování lopatek turbín vodních elektráren, které jsou vystaveny nepřetržitému náporu vody a jemného bahna. Nanotechnologie PIKATEC tak chrání veškeré povrchy před jejich trvalým poškozením. Šetří tak nemalé finanční prostředky a pomáhá k těm nejlepším výkonům.

Společnost Pikatec ošetřuje i povrchy vrtulníků záchranné služby DSA. Ochrana pomáhá především k lepší viditelnosti a údržbě skleněných (polykarbonátových) ploch, které jsou velmi náchylné k poškrábání a špinění. Rozdíl za nepříznivých podmínek či ostrého slunce je markantní.

 Zjednodušujeme dostupnost keramické ochrany

Na rozdíl od jiných značek je ochrana PIKATEC snadno aplikovatelná na jakýkoliv povrch v domácích podmínkách. Jinými slovy - nepotřebujete být odborníci na to, abyste si mohli sami nanést polituru. Při dodržení návodu dosahují naši zákazníci opravdu skvělých výsledků, posuďte sami:

Citujeme z e-mailu našeho spokojeného zákazníka: "... posílám pár fotek, jak vypadá můj Buick po aplikaci Vaší technologií Pikatec. K fotkám podotýkám, že se jedná o syntetický lak, který je skutečně originál z roku 1948. Byl pouze vyspraven asi na 15ti % karoserie...Takže takhle umí Váš výrobek pracovat s lakem starým 73 let...."

Napsali o nás

Liberečtí vědci vyvinuli čističe s nanočásticemi: Po dvouletém výzkumu vyvinuli vědci z Technické univerzity v Liberci čisticí prostředek pro domácnosti na bázi nanočástic. Kosmetika s názvem Home dokáže po dlouhou dobu chránit povrchy podlah, nábytku nebo spotřebičů před ušpiněním nebo opotřebením. Celý článek si můžete přečíst na idnes.cz.

Test magazínu Caravan: Redaktoři časopisu Caravan se rozhodli podrobit naši technologii náročné zkoušce. Požádali nás, abychom ošetřili jejich obytný vůz. Samo o sobě by se nejednalo o nic výjimečného, kdyby nešlo o vůz, který si prožil nástrahy nejtěžšího závodu na světě -  Dakaru. Plný šrámů, poškození laku i znečištěný interiér byl výzvou, kterou nelze odmítnout. Hodnocení a celý článek si můžete přečíst zde.

Jsme členem nano asociace

Společně si klademe za cíl reprezentovat zájmy českých firem a výzkumu v tomto oboru  na národní i evropské úrovni. Snažíme se o osvětu a spolupracujeme na vývoji a vzdělávání v oblasti nanotechnologií.

Podporujeme český sport

Jsme hrdým partnerem hokejového klubu HC Sparta Praha. Podporujeme jak dospělé hokejisty, tak i hokejovou mládež.

Společnost Pikatec podporuje mladé talentované fotbalisty. Pikatec je generálním partnerem Football Talent Academy (výroční zpráva).

 

Football Tallent Academy.jpg

 

  

>> Chcete si prohlédnout naše výrobky? Pokračujte do eshopu na řadu pro auta Car nebo řadu pro domácnost Home.

 

 

 

Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí
Navštivte aplikační centrum
Všechny pobočky
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
českyenglishSlovensky