objednejte se k nám do aplikačního centra Čestlice
Měníme svět
úklidu, mytí a čištění
Menu
604 723 723
Po - Čt: 9:00 - 17:00
Pá: 9:00 - 15:00
o
technologii
Menu
Nevíte si rady?
tak to zobraz tady
Nevíte si rady?
KontaktujteAnetu
+420 604 723 723 (Po - Čt: 9:00 - 17:00 ) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. Nová revoluční řada nanokosmetiky

Nová revoluční řada nanokosmetiky

Technologie jdou neustále kupředu. Ve snaze vytvořit tu nejdokonalejší ochranu povrchů, posouváme ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci naše výrobky opět o kus dále. Světoví lídři v oboru nanotechnologií, liberečtí vědci, letos světu představili například i nanovlákna, která dokáží mimo jiné zachraňovat lidské životy.

V ochraně povrchů jsme pokořili další zásadní milník a vylepšili strukturu ochran tak, aby byly ještě tvrdší, odolnější proti poškození a stárnutí ošetřených povrchů, lépe se s nimi pracovalo a především, aby Vám ještě více usnadnily život.

Nyní máte tedy jedinečnou šanci vyzkoušet novou, revoluční řadu ochrany povrchů, která zcela mění svět úklidu, mytí a čištění domácností a vozidel. 

Méně práce, více času

Abychom ještě více dokázali chránit vše, co jsme si domů, nebo do garáže pořídili, vzali jsme veškeré naše dosavadní poznatky a znalosti, které jsme převedli do našich produktů. A protože chceme, aby ošetřené povrchy byly stále jako nové, vznikla tak zcela nová unikátní řada ochranných prostředků, ve které se zúročila tvrdost pryskyřice podobné jantaru, použitých nanočástic oxidů křemíku, zirkonu a titanu, aditiv a u některých politur nově i polymerů, které ještě více umocňují vlastnosti ochran jako je tvrdost, voděodpudivost, odolnost proti poškození a stárnutí materiálů.

Už nebudete muset doma tak často uklízet a dezinfikovat, měnit zašlé věci, které kdysi byly krásné, neustále mýt auto a dívat se, jak jeho lak chátrá. Nová revoluční řada nanokosmetiky Pikatec vše chrání proti špínění, ještě více uzavírá póry materiálů a ještě snadněji se ošetřené povrchy udržují. Žádná další chemie, přirozená ochrana proti bakteriím, odolnost proti oděrkám a poškození, to vše a nejen to přináší nové ochranné politury.

Tak zažijte revoluci v úklidu domácnosti, v údržbě automobilů a vyzkoušejte naši novou řadu ochranných politur PIKATEC v hliníkových lahvičkách, které ještě více umocňují prémiovost našich produktů. S povrchy ošetřenými nanokosmetikou Pikatec vždy sobě nebo blízkým darujete více volného času a dokonalý vzhled všeho, na čem Vám záleží.

 

Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí:
Navštivte aplikační centrum:
Všechny pobočky
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
českyenglishSlovensky
Zpracování dat
Schovat