objednejte se k nám do aplikačního centra Čestlice
Nanotechnologie
na ochranu povrchů
Menu
604 723 723
Po - Čt: 9:00 - 17:00, Pá: 9:00 - 15:00
Pá: 9:00 - 15:00
Menu
Nevíte si rady?
tak to zobraz tady
Nevíte si rady?
KontaktujteAnetu
+420 604 723 723 (Po - Čt: 9:00 - 17:00, Pá: 9:00 - 15:00) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. Kariéra

Kariéra

V letošním roce plánujeme spoustu novinek a abychom to vše zvládli, hledáme posily do našeho týmu. Jestli máte rádi výzvy, jste zodpovědní, pracovití a máte týmového ducha, pojďte se s námi podílet na rozvoji naší společnosti.

Recepční -  srpen/září 2021

Na pozici recepční hledáme novou kolegyni co nejdříve. Co od Vás očekáváme: Komunikativnost a proklientský přístup, kultivovaný projev, empatii a vstřícnost. Vaším úkolem bude administrativa spojená s přebíráním a předáváním vozů klientům aplikačního centra, výdej objednávek určených na osobní odběr, prodej produktů v prodejně na  recepci, příprava kávy apod. Dále budete mít na starost infolinku a podporu klientům při objednávkách. Potřeba bude i práce na PC a alespoň základní znalost Microsoft office. Aktivní řidič výhodou. Vše ostatní Vás už naučíme.
Co nabízíme: Práci na HPP, nástupní plat 25 000 - 27 000 Kč, 5 týdnů dovolené. Pracovní doba 8,30 - 17,00 hodin, v pátek 8,30 - 15 hodin.

 

nahoru

Vedoucí skladu/Expedantka - září 2021

I náš sklad potřebuje novou krev. Vše si vyrábíme sami, takže na Vás bude mít přehled o tom, čeho máme dostatek, co dochází a co bude potřeba. Kompletace, balení a expedice nanokosmetiky bude Vaším denním chlebem a spolupráce s kolegy z ostatních oddělení velmi důležitá. Co od Vás očekáváme: Především samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. Důležitá je také chuť učit se novým věcem a podílet se na zlepšování výrobního procesu. Bez organizačních a plánovacích schopností to moc nepůjde. Jsou totiž období, kdy budete mít k ruce pomocníky a ty musíte umět vést.  Potřeba bude i práce na PC a alespoň základní znalost Microsoft office. Vše ostatní Vás už naučíme. Angličtinu základní v psané formě (objednávky materiálu ze zahraničí).
Co nabízíme: Práci na HPP, nástupní plat 25 000 - 27 000 Kč, 5 týdnů dovolené.

 

nahoru

Technický pracovník

Nejsme jen prodejci, ale provádíme i aplikace nanokosmetiky na klíč. U nás v Čestlicích každý den přebíráme vozy klientů, kteří si ošetření technologií PIKATEC objednají a úkolem technika je zadané přání převést v praxi. Neaplikujeme ale jen auta, řešíme celé domácnosti, lodě, letadla, a další prostory a povrchy, o které se musejí naši technici postarat. 

Co od Vás očekáváme: Každý náš technik musí být zodpovědný a mít smysl pro detail. Bez manuální zručnosti to nepůjde, za svou prací si musíte umět stát a vždy musí být provedena s nejvyšší pečlivostí.  Zákazníci ve Vás budou vkládat důvěru, je tedy velmi důležité příjemné vystupování, zdravé sebevědomí a výborná znalost problematiky údržby povrchů, do které Vás samozřejmě zasvětíme. Tak jako každý člen našeho týmu pomáhá pokud je třeba technik v provozu firmy. Pro technika je také velmi důležitý řidičský průkaz skupiny B a základní znalost práce na PC.
Co nabízíme:
 Práci na ŽL , odměna 30 000- 40 000 Kč podle zručnosti a schopností, bonusy, 5 týdnů dovolené.

nahoru

Pokud se chceš dozvědět o příležitostech, které nabízíme, stát se součástí našeho týmu a společně se podílet na rozvoji jedné z nejprogresivnějších společností v České republice. Pošli nám svoje CV a kontakt na sebe na prace@pikatec.cz. Místo našich nových prostor, kde máme kanceláře, expedici, školící a aplikační středisko jsou Čestlice, přímo u sjezdu z D1.

 

Obchodní zástupce - dočasně pozastaveno

Pojďte s námi využít obrovského potenciálu, který nanokosmetika nabízí. Ať už u automobilů, hromadných dopravních prostředků, lodí, letadel, domácností, komerčních prostor, hotelů a nebo v průmyslovém využití, možnosti nanotechnologie PIKATEC jsou téměř neomezené. Hledáme kolegu, který se nebojí výzev, nové technologie má rád a dokáže je s elegancí prodat. 

Co od Vás očekáváme: Obchodní duch a příjemné vystupování je to, co Vás charakterizuje. Umíte vyhledat a vycítit příležitost, zaujmout a nadchnout nejen sebe, ale i potencionální zákazníky. Nehledáme robota, který se naučí pár frází. Hledáme invenčního člověka, se zápalem pro věc, který přinese plus nejen nám, ale i budoucímu partnerovi. Znalost práce na PC a Microsoft Office pro Vás nesmí být problémem, zvládnout byste také měli domluvit se anglicky. Předchozí zkušenosti z obdobné pracovní pozice jsou jistě výhodou, ale nejsou podmínkou. Řidičský průkaz skupiny B bude určitě také potřeba.

 

Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí
Navštivte aplikační centrum
Všechny pobočky
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
českyenglishSlovensky
Zpracování dat
Schovat