Měníme svět
úklidu, mytí a čištění
Menu
604 723 723
Po - Čt: 9:00 - 17:00
Pá: 9:00 - 15:00
CARHOMEVideaPrincipyDarujteVýprodej
Menu
  1. Hlavní stránka
  2. Home - poradna
  3. Údržba řady Pikatec Home

Údržba řady Pikatec Home

Politury Pikatec byly vyvinuty za účelem dlouhodobé ochrany povrchů. Mají za úkol šetřit peníze za následnou údržbu a snižovat nárok na častost mytí či čištění.

Z tohoto důvodu není nutno ošetřené povrchy „drhnout“ stejným způsobem a tak často, jako před ošetřením.

Povrch je vyhlazen a je odpudivý prachu, vodě apod. Pakliže na něj napadnou nějaké částice nečistot, stačí jej otřít jen hadrem namočeným v teplé vodě. V případě mastnot stačí použít lehkou koncentraci saponátu. Pro nejdelší výdrž ochrany povrchů doporučuje k následné péči používat prostředek Pikatec Clean Surface a prostředku Pikatec Clean Home (stačí malá koncentrace). (kromě ochranných politur Kůže a Textilu).

Nepoužívejte brusné čistící prostředky typu CIF apod.! Nečistoty není nutno, a dokonce není žádoucí drhnout tímto způsobem, poněvadž na povrchu nedrží a do struktury nezapadnou (týká se to zejména dřezů, van, sprchových koutů, umyvadel, bidetů a WC mís apod.). 

Nekupovali jste si přeci ochranné politury proto, abyste se s čištěním dřeli jako předtím .

Tímto způsobem budete významně šetřit náklady na nákup čistících prostředků a povrchy zůstanou čisté. Časem (po několika měsících) povrch umyjte silnějším koncentrátem prostředku Nano Clean Home, abyste časem umaštěný povrch od nečistot, popílků a částic uhlíku, opět uvedli do původního stavu.

Mějte na paměti, že hydrofobita není jedinou přidanou hodnotou ochranných politur. Permanentně je funkční vyhlazení povrchu, antibakteriálnost, menší náročnost úklidu, tvrdost, otěruvzdornost, chemická odolnost, UV odolnost, a to bez ohledu na povrchové znečištění. Politura ve strukturách pevně drží, pakliže před aplikací nebyl povrch vysloveně mastný či hrubě zaprášený.

Kategorie
Home - poradna
Nevíte si rady?
Nevíte si rady?
KontaktujteAnetu
+420 604 723 723 (Po - Čt: 9:00 - 17:00 ) info@pikatec.cz
Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí:
Navštivte aplikační centrum:
Všechny pobočky
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
českyenglishSlovensky
Zpracování dat
Schovat