Log-in form
Log-in name:
Log-in password:
Forgotten passwordNew registration
My account
Sign outOrdersSetting up the account
About UsAll about shoppingApplication CentersContact
+420 604 723 723Po - Čt: 9:00 - 17:00Pá: 9 - 15 hod.
Sign in
0 EUR
  1. Homepage
  2. CAR
  3. Protection of Exterior
  4. Diamond Series
  5. Diamond Nano Clear Glass
Diamond Nano Clear Glass

Čistič skel

Diamond Nano Clear Glass

Nová verze nanokosmetiky Pikatec s novými vlastnostmi!
Více informací o nové verzi naleznete zde.

13.37 EUR(Including VAT)
Skladem
PDF Manual for download
Product code
180102010019
Have Pikatec applied by a professional in our application centres.
The closest one is  from you at the address: 
pikatec
Czech technology
Developed with scientists at the Technical University of Liberec.
pikatec
Long-term protection
Your car will be protected for more than a year.
pikatec
Easy maintenance
Maintenance of your car will be easier and less frequent.
pikatec
Easy application
We will guide you or
we will do it for you.
pikatec
Fast delivery
Product description
Accessories

Právě uvedená nová série, má oproti první verzi řady DIAMOND následující vlastnosti: lepší odmašťovací účinky.

Prostředek Diamond Nano Clear Glass (40 ml) slouží k odstranění nečistot před aplikací Nano Protect Glass (nano ochrana skel). Nanočástice (miliardtiny metru) snadno vnikají do pórů a odstraňují nečistoty usazené ve struktuře skla.

TIP: Tento přípravek lze použít i jinde v exteriéru a interiéru, například v domácnosti při podobném využití na sklo i keramiku nebo při mytí skel a výloh.


RADA DIAMOND

Nová, nejlepší a nekompromisní řada nanokosmetiky PIKATEC. Její zadání znělo jasně - chceme autokosmetiku, která vydrží studené arktické i horké rovníkové extrémy. Chceme maximální UV ochranu pro laky! Chceme maximální tvrdost a otěruvzdornost! Chceme vysokou voděodolnost! Chceme uzavřít póry v laku co nejtěsněji, a to na dobu jednoho roku. Chceme co nejkratší dobu tvrdnutí a maximální odolnost proti průmyslovým saponátům. Chceme maximální tepelnou odolnost. Prostě - udělejte tu nejlepší a nejodolnější autokosmetiku, jakou si lze představit, a neberte při tom ohled na výrobní cenu, tu budeme případně korigovat později.

Série PIKATEC DIAMOND je speciálně vyvinuta a vyrobena z nosné emulze a nanočástic o velikosti do 30 nm (nm – nanometr – je miliardtina metru), které jsou pomocí ideálního rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze nové generace. Tyto pevné částice obsahují oxid křemíku, oxid titanu a oxid zirkonu. Společně zvyšují odpudivost kapalin i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození povrchu. Ostatní unikátní složky autokosmetiky PIKATEC DIAMOND působí jako ochranný štít vůči dalším nečistotám, chemikáliím a solím. Navíc poskytuje ošetřenému povrchu dokonalý UV filtr, a tak zabraňuje stárnutí laku. Politura odolává teplotám přes 700°C. Toto je definice nové autokosmetiky PIKATEC DIAMOND. 


Návod k použití:

Sklo osušte a zbavte nečistot, např. prostředkem Nano Shampoo. (Nezapomeňte, že čím lépe povrch vyčistíte, tím lepší bude přilnavost následné politury!). Při silném znečištění neváhejte mytí několikrát opakovat. Nikdy nepoužívejte saponáty např. prostředky na mytí nádobí, a jim podobné látky, kromě prostředků výhradně určených pro automobily!) Na čisté a osušené sklo aplikujte Diamond Clear Glass. Ten zaručí absolutní čistotu a přípravu povrchu skla pro následnou aplikaci politury. Přípravek nanášejte  opravdu v malých množstvích (5–7 ml na m2) pomocí jemné molitanové houbičky. Neaplikujte na přímém slunci!! Nechte asi 5 minut zaschnout a následně rozleštěte. Takto očištěný povrch je připraven na následnou aplikaci prostředku Nano Protect Glass. Aplikujte zásadně při teplotě nad 5 °C, ideálně při 20 °C. Neaplikujte na přímém slunci! Video návod najdete na www.pikatec.cz nebo můžete použít QR kód.

Do you need advice?
Contact Anetu
+420 604 723 723
(Po - Čt: 9:00 - 17:00
Pá: 9 - 15 hod.)
Visit an application center in your vicinity:All centers