Nanotechnologie
na ochranu povrchů
Menu
604 723 723
Po - Pá: 9:00 - 15:00
Menu
Kategorie
  +420 604 723 723 (Po - Pá: 9:00 - 15:00) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. Přirozeně antibakteriální povrchy

  Společný vývoj vědců z Technické univerzity v Liberci a společnosti Pikatec, dal vzniknout jedinečné technologii, která dodává jakémukoli povrchu přirozeně antibakteriální vlastnosti a zároveň je chrání před poškozením.

   

   

   

   

  Chráněný povrch získává trvalou, přirozenou antibakteriálnost. V praxi to znamená, že povrch předmětů v naší domácnosti, ať už se jedná o kuchyňskou desku, jídelní stůl, sedací soupravu či povrchy v koupelně, není tak hladký, jak se na první pohled zdá. Především pak z pohledu bakterií, plísní, sporů a jiných mikroorganismů, se jedná o hornatou krajinu plnou záhybů a údolí. V těchto záhybech se mikroorganismy snadno zachytávají stejně tak, jako jejich potrava (špína, prach a organické zbytky). Díky tomu zde mají dostatek živné půdy a dobré prostředí pro uchycení a následný rozvoj.

   

   

   

   

   

  Princip technologie spočívá v uzavření oněch údolí a celkovém vyhlazení jakéhokoli povrchu. Nečistoty tak nemají kam zapadat, mikroorganismy se nemají kde zachytit a bakterie se tak nemají čím živit. Děje se tak díky speciální směsi pryskyřice a nanočástic křemíku a zirkonu, která povrch perfektně vyhladí. Výhodou takto ošetřených povrchů je i fakt, že se z nich dále nic neuvolňuje, jsou tak zdravotně naprosto nezávadné. To potvrzují i testy, které dovolují jejich použití například na zmíněnou kuchyňskou, nebo i sklo-keramickou desku.

  nejlépe vše vysvětluje přiložené video

   

  Uvádíme na trh také vysoce účinný antibakteriální prostředek

  Jak už je u nás zvykem, zabýváme se pouze velmi kvalitními produkty s dlouhodobou účinností. Z tohoto důvodu aktuálně přicházíme na trh s velmi silným dezinfekčním prostředkem, který se hodí i k dezinfekci v nemocničním prostředí a samozřejmě v kancelářích, budovách, sociálních zařízení i bytech atd.

  Přejít na produkt

   vše ze sekce domácnost

  Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí
  Navštivte aplikační centrum
  Všechny pobočky
  Přihlašovací formulář
  Přihlašovací jméno:
  Přihlašovací heslo:
  Zapomenuté hesloNová registrace
  Můj účet
  OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
  českyenglishSlovensky