objednejte se k nám do aplikačního centra Čestlice
Měníme svět
úklidu, mytí a čištění
Menu
604 723 723
Po - Čt: 9:00 - 17:00
Pá: 9:00 - 15:00
o
technologii
Menu
Kategorie
  Nevíte si rady?
  KontaktujteAnetu
  +420 604 723 723 (Po - Čt: 9:00 - 17:00 ) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. DOMOV
  3. Poradna Domov
  4. Přirozeně antibakteriální povrchy

  Společný vývoj vědců z Technické univerzity v Liberci a společnosti Pikatec, dal vzniknout jedinečné technologii, která dodává jakémukoli povrchu přirozeně antibakteriální vlastnosti a zároveň je chrání před poškozením.

   

   

   

   

  Chráněný povrch získává trvalou, přirozenou antibakteriálnost. V praxi to znamená, že povrch předmětů v naší domácnosti, ať už se jedná o kuchyňskou desku, jídelní stůl, sedací soupravu či povrchy v koupelně, není tak hladký, jak se na první pohled zdá. Především pak z pohledu bakterií, plísní, sporů a jiných mikroorganismů, se jedná o hornatou krajinu plnou záhybů a údolí. V těchto záhybech se mikroorganismy snadno zachytávají stejně tak, jako jejich potrava (špína, prach a organické zbytky). Díky tomu zde mají dostatek živné půdy a dobré prostředí pro uchycení a následný rozvoj.

   

   

   

   

   

  Princip technologie spočívá v uzavření oněch údolí a celkovém vyhlazení jakéhokoli povrchu. Nečistoty tak nemají kam zapadat, mikroorganismy se nemají kde zachytit a bakterie se tak nemají čím živit. Děje se tak díky speciální směsi pryskyřice a nanočástic křemíku a zirkonu, která povrch perfektně vyhladí. Výhodou takto ošetřených povrchů je i fakt, že se z nich dále nic neuvolňuje, jsou tak zdravotně naprosto nezávadné. To potvrzují i testy, které dovolují jejich použití například na zmíněnou kuchyňskou, nebo i sklo-keramickou desku.

  nejlépe vše vysvětluje přiložené video

   

  Uvádíme na trh také vysoce účinný antibakteriální prostředek

  Jak už je u nás zvykem, zabýváme se pouze velmi kvalitními produkty s dlouhodobou účinností. Z tohoto důvodu aktuálně přicházíme na trh s velmi silným dezinfekčním prostředkem, který se hodí i k dezinfekci v nemocničním prostředí a samozřejmě v kancelářích, budovách, sociálních zařízení i bytech atd.

  Přejít na produkt

   

  Produkty vhodné pro ochranu kuchyně

  vše ze sekce domácnost

   

  Produkty vhodné pro ochranu koupelny

  vše ze sekce domácnost

   

  Další produkty pro ochranu domácnosti

  vše ze sekce domácnost

  Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí:
  Navštivte aplikační centrum:
  Všechny pobočky
  Přihlašovací formulář
  Přihlašovací jméno:
  Přihlašovací heslo:
  Zapomenuté hesloNová registrace
  Můj účet
  OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
  českyenglishSlovensky
  Zpracování dat
  Schovat