objednejte se k nám do aplikačního centra Čestlice
Nanotechnologie
na ochranu povrchů
Menu
604 723 723
Po - Čt: 9:00 - 17:00, Pá: 9:00 - 15:00
Pá: 9:00 - 15:00
Menu
Nevíte si rady?
tak to zobraz tady
Nevíte si rady?
KontaktujteAnetu
+420 604 723 723 (Po - Čt: 9:00 - 17:00, Pá: 9:00 - 15:00) info@pikatec.cz
  1. Hlavní stránka
  2. Aplikační centrum Čestlice

Aplikační centrum Čestlice

V našem aplikačním centru se profesionálně postaráme o Váš vůz. Pro maximální funkčnost ochrany PIKATEC je klíčová detailní příprava vozu. Právě tomuto procesu věnujeme maximální péči. Nabízíme několik programů od odstranění drobných škrábanců až po hloubkovou renovaci laku. 

Automobil dokonale připravíme a profesionálně naneseme ochrannou polituru. Vy si u nás dáte kávu a druhý den vyzvednete krásnější a chráněný automobil. 

Objednejte svůj vůz

Z vozu se starším, zašlým a poškrábaným lakem dokážeme udělat automobil, který vypadá jako by právě sjel z výrobní linky. I nový automobil má často velkou drsnost laku v řádu jednotek mikronů, my jej dokážeme zjemnit až 100 násobně na desítky nanometrů.

Ostatně přesvědčte se sami níže, co dokáží naši technici s lakem vozu.

Dáme lak vašeho vozu opět do kondice

Fotografie karoserie vozu před a po ošetření.
 

Informace k aplikaci

Základní aplikace ochranných politur PIKATEC obsahuje umytí vozu, odmaštění vozu, aplikaci ochranných politur a jejich rozleštění.
Standardně odstraňujeme zbytky hmyzu a vodního kamene chemickou cestou. Často je bohužel sklo či lak poškozen od hmyzu a vodního kamene do hloubky a jejich odstranění je možné pouze  mechanicky. Jedná se nejčastěji o přední část vozu (maska, kapota) a zrcátka. Odstranění těchto neduhů není součástí ceny za aplikaci a spadá do příplatkových služeb. Stejně tak i odstranění asfaltu a polétavé rzi.

Proto jsme připravili pro naše klienty program dekontaminace.
V rámci tohoto programu odstraníme zbytky hmyzu, pryskyřice ze stromů, vodního kamene, polétavé rzi, asfaltu a ostatních kontaminantů. K odstranění dochází pomocí lehkého mechanického přeleštění poškozených míst. Díky tomu se zvedne i lesk vozu. Zároveň se zlepší i funkčnost politur. Čím je povrch hladší před samotnou aplikací, tím lépe následná ochrana drží a funguje. Cena služby je 1.500,- Kč.
(Pokud už dopředu víte, že budete chtít tuto službu, dejte nám to, prosím, vědět).

V případě, že automobil už je určitou dobu v provozu, může lak vozu obsahovat drobné vlásečnicové i hlubší škrábance či jiná poškození. Politury PIKATEC uzavřou a ochrání lak, nicméně tyto škrábance nezmizí. V těchto případech doporučujeme rozleštění vozu. Lak opět dostane zpět svůj lesk a podle zvolené varianty leštění zmizí i škrábance, které jsou v krycím laku. Je to zároveň ta nejideálnější příprava pro ochranné politury PIKATEC, díky které je následná účinnost maximální. Cena služby je 5.000,-Kč - 12.000,- Kč v závislosti na poškození a určí ji technik při převzetí vozu, nebo po jeho umytí. (Pokud už dopředu víte, že budete chtít tuto službu, dejte nám to, prosím, vědět.)

Veškeré dotazy a doplňující informace Vám při přejímání vozu vysvětlí náš technik, který bude mít Váš automobil na starosti.
(všechny ceny jsou včetně DPH)

Kde nás najdete?

 

Pikatec Profi

Program maximální péče a ochrany vozu pro nejnáročnější. Zcela nová profesionální řada nanokosmetiky PIKATEC PROFI ve spojení s detailní přípravou vozu a ošetřením karoserie, skel a kol. Zahrnuje několikafázové leštění laku a vymytí emulgátoru. Uplatnění pouze v aplikačním centru Čestlice.
 
 
 
Navštivte aplikační centrum ve vašem okolí
Navštivte aplikační centrum
Všechny pobočky
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté hesloNová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
českyenglishSlovensky